header image
Autentificare
header image
header image
header image
Vezi discuţia
 Printează discuţia
Folii de protectie pentru aparate foto
FoliaTa
Avem folii de protectie pentru display-urile si blitz-ul aparatelor foto. Folie calitativa din material japonez in varianta clara sau mata, cu aplicare gratuita la sediul nostru. Foliile de protectie FoliaTa sunt decupate cu aparate laser State of the Art în ROMANIA. Decuparea precisa a formelor si aderenta excelentă pe margini va sunt garantate. PRODUCATORI si FURNIZORI pe piata din ROMANIA, al foliilor de protectie, detinem avantajul si experienta necesara acumulata din anul 2006. In permanenta noi oferim calitate, precizie, adaptabilitate la modele noi. Recomandarile clientilor si nu in cele din urma, dotarile cu aparatura superioara pentru decuparea foliilor ne recomanda in acest domeniu ca fiind numarul 1 in Romania. Detinand aparatul laser putem decupa pe orice dimensiune si model. Se poate trimite si in tara prin curierat rapid.
 
www.24gsm.ro
ghinitai
Mai bine dadeai niste detalii despre calitatea foliilor sau care ar fi avantajul sa cumparam de la voi, avand in vedere ca in ziua de azi aduc toti bijnitarii folii din china de pe ebay si le vand la preturi de nimic.
 
FoliaTa
Salut,

ghinitai iti multumim pentru intrebarile pertinente.
1. In primul rand sa vedem ce spun altii despre noi si ce ne recomanda.
Ai link aici http://blogdefoto...paratului/
2. Suntem cei mai vechi in acest domeniu (din 2006, de fapt chiar primii)
3. Foliile sunt de calitate (material japonez, in variante clare sau mate) link aici http://www.24gsm....iata/foto/
4. Chiar daca nu avem modelul tau de aparat in baza de date nu este nici o problema; se masoara si se decupeaza laser pe loc (la noi la punctul de lucru)
Te asteptam ca sa te convingi.

Cu stima,
 
www.24gsm.ro
mircyx
Eu am apelat de multe ori la serviciile lor in ultimii 8 ani pentru telefoane, aparate foto si alte accesorii si sunt OK. Au acest avantaj al personalizarii foliilor pentru orice dimensiune de ecran producand-o pe loc. Ultima data mi-am pus folie pentru display la Olympus E5 acum 1-2 ani.

Recomand!
Olympus OM-D EM-1 + HLD7 / mZD 12-40 mm / mZD 75-300 II / Olympus FL 36R
 
www.photoblog.com/mircearaducan
Bogdan Mitea
Multumim frumos pentru informari.
Olympus E-M1
 
FoliaTa
Buna ziua,

Da fara probleme; trebuie sa veniti cu aparatul la noi. Nu-l avem momentan in baza de date, insa se face pe loc.
Adresa si program aici http://www.24gsm....actati-ne/

Cu stima,
 
www.24gsm.ro
Salt la forumul:

Navigare
Intalniri membri

Meniu utilizator
Statistica utilizatori









·Forum de discutii
·Galerie foto
·Ultimele imagini
·Anunturi

·Trimite o imagine
·Căutare
·Reguli in site
·Contactaţi-ne


Utilizator

Parolă



Încă nu eşti membru?
Înregistrează-te

Ţi-ai uitat parola?
Solicită una nouă

· Vizitatori conectaţi: 9
· Membri conectaţi: 0
· Membri înregistraţi: 641
· Cel mai nou membru: Doru
· 19,323,059 vizite unice



Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.