header image
Autentificare
header image
header image
header image
Vezi discuţia
 Printează discuţia
problema olympus sp- 560 uz
alex1960
Va salut cu respect. Sunt nou venit ,sa fiti mai blanzi cu mine ! Am cumparat un aparat OLYMPUS SP 560 UZ cu un defect si anume face poze dar pozele au conturul obiectelor zimtate ca sa ma exprim asa. De unde sunt eu Braila un singur centru depanare ( mult spus ) l-a vazut omu si a spus ca e senzorul e defect. Ce sanse credeti ca sunt sa-l repar si cateva sfaturi unde sa apelez . am sa incerc sa pun o poza. Multumesc pentru timpul si interesul acordat.
 
Paul
Din pacate, daca senzorul este defect si cam asa pare sa fie nu se mai poate face nimic. Daca poti pune o poza aici ar fi excelent ca sa vedem si noi cum arata. Apesi post reply si poti atasa o poza, dar vezi sa fie redimensionata pentru a fi acceptata.
"The camera is an instrument that teaches people how to see without a camera." - Dorothea Lange
 
www.filmalbnegru.ro
alex1960
Nu reusesc sa urc o poza Am facut-o mica dar spune mereu esuat. Deci sa inteleg ca nu se pune problema inlocuirii senzorului ?
 
ToniGenes
La camera aia cred ca nu se mai face de multi ani service. Este o camera lansata pe piata acum 10 ani.

Daca prin absurd i-ar schimba senzorul, costul reparatiei ar fi atat de mare incat cu banii ti-ai putea lua o camera noua, la zi.

-
 
http://www.flickr.com/photos/27603562@N04/
alex1960
Multumesc .
 
Salt la forumul:

Navigare
Intalniri membri

Meniu utilizator
Statistica utilizatori









·Forum de discutii
·Galerie foto
·Ultimele imagini
·Anunturi

·Trimite o imagine
·Căutare
·Reguli in site
·Contactaţi-ne


Utilizator

Parolă



Încă nu eşti membru?
Înregistrează-te

Ţi-ai uitat parola?
Solicită una nouă

· Vizitatori conectaţi: 6
· Membri conectaţi: 0
· Membri înregistraţi: 641
· Cel mai nou membru: Doru
· 19,094,470 vizite unice



Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.