header image
Autentificare
header image
header image
header image
Vezi discuţia
 Printează discuţia
Constructie site
ToniGenes
Bine ai venit pe forum !
Multumesc pentru confirmare !

Intr-adevar inregistrarea pe forum functioneaza acum si este simplificata (am dezactivat pasul in care trebuia confirmata de un admin).
Cine nu reuseste totusi sa se inregistreze, poate sa-mi scrie pe adresa personala de email :





Salutari,
Toni
 
http://www.flickr.com/photos/27603562@N04/
Paul
Toni, stiu ca este destul de greu de facut, dar, crezi ca se poate face un efort cumva sa ai in spate un add-on care sa faca resize automat la imaginile urcate pe site?

Cand vreau sa urc fotografii pe site trebuie sa fac resize si trebuie sa ma chinui sa le pun si in ordine inversa pentru a aparea in ordinea corecta. Daca as urca o singura imagine ar mai fi cum ar mai fi.

Eu unul as mai urca imagini aici bucuros, dar este o procedura greoaie. Ce zici? este vreo sansa reala?

Altfel, felicitari pentru ca esti prezent aici si ai grija ca site-ul sa fie up and runnig.
"The camera is an instrument that teaches people how to see without a camera." - Dorothea Lange
 
www.filmalbnegru.ro
ToniGenes
Este greu de facut, dar o sa verific daca nu gasesc un "add-on" ceva pentru platforma pe care o avem.
Cred ca sunt sanse reale.
Daca altii pot, trebuie sa putem si noi.

Mai sunt cateva cereri mai vechi: exif la poze, "like" la postari.
Am gasit cate ceva. O sa le testez.

-
 
http://www.flickr.com/photos/27603562@N04/
Bogdan Mitea
Salut, avem cateva probleme tehnice (nu apar fotografiile noilor sositi in galeria foto). Pentru ca acum am mai mult timp, promit sa gasesc o rezolvare in saptamana care vine.
Olympus E-M1
 
Salt la forumul:

Navigare
Intalniri membri

Meniu utilizator
Statistica utilizatori









·Forum de discutii
·Galerie foto
·Ultimele imagini
·Anunturi

·Trimite o imagine
·Căutare
·Reguli in site
·Contactaţi-ne


Utilizator

Parolă



Încă nu eşti membru?
Înregistrează-te

Ţi-ai uitat parola?
Solicită una nouă

· Vizitatori conectaţi: 1
· Membri conectaţi: 0
· Membri înregistraţi: 641
· Cel mai nou membru: Doru
· 19,214,708 vizite unice



Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.