header image
Autentificare
header image
header image
header image
Vezi discuţia
 Printează discuţia
salut
laurentiu
in continuare imi mentin aceeasi parere:trebuie furat de la badorgood cat se poate de mult.nu este frumos da ii sanatos.CoolGrin
Em1 MK2 și câteva obiective
 
titeldragomir
Eu zic ca efortul de a construi acest site a fost mare....normal ca are plusuri si minusuri...insa orice schimbare radicala cere multa munca...
Personal consider ok varianta actuala...ce e de imbunatatit vine si din partea noastra...adica sa vorbim mai mult despre fotografie...decit despre tehnica.
Olympus ( film+ digital)
 
https://www.flickr.com/photos/titeldragomir/
Bogdan Mitea
In momentul in care comunitatea Olympus in Romania va deveni cu adevarat activa, cu o reprezentanta care sa ii reprezinte (ce urat suna dar asta e), cu actiuni ce depasesc nivelul de "hai sa ne intalnim si noi, aducem ce echipamente avem si mai pozam si mai bem o bere" si care sa se produca nu doar in Bucuresti, cu sponsori implicati, eventual reclama, atunci vom putea angaja si artisti si programatori (ce trebuie platiti) pentru a schimba fatza site-ului.
Pana atunci este munca a 2 oameni ce au incercat sa ofere un loc unde comunitatea sa se dezvolte si sa aibe o "casa" nepoluata de rautatile diferitilor detinatori de DSLR ale altor marci.
Oricine cu orice aparat al oricarei marci este binevenit aici. Si la fel cine nu detine un aparat foto.
Criteriul este unul: respectul!

Vreti un site mai frumos? Cum si pe ai cui bani?
Olympus E-M1
 
qrazvan
Eu cred ca este foarte ok site-ul si asa cum e acuma. Isi indeplineste exact functiile de care spune Bogdan.
Si fiind o munca voluntara, nu cred ca poate cineva sa aiba tot felul de pretentii.

Cine stie, poate cu noile camere de la Olympus o sa creasca si nr. de ultilizatori. Apropos, ar trebui sa apara acolo in stanga la "Ce body folositi?" si noile OM-D-uri Smile.
E-5, 8mm, 12-60mm, 50-200mm
 
Salt la forumul:

Navigare
Intalniri membri

Meniu utilizator
Statistica utilizatori









·Forum de discutii
·Galerie foto
·Ultimele imagini
·Anunturi

·Trimite o imagine
·Căutare
·Reguli in site
·Contactaţi-ne


Utilizator

Parolă



Încă nu eşti membru?
Înregistrează-te

Ţi-ai uitat parola?
Solicită una nouă

· Vizitatori conectaţi: 3
· Membri conectaţi: 0
· Membri înregistraţi: 641
· Cel mai nou membru: Doru
· 19,195,546 vizite unice



Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.