header image
Autentificare
header image
header image
header image
Vezi discuţia
OLYMPUS - ROMANIA » Fotografie » Concursuri
 Printează discuţia
Propuneri
valentin
Mie mi se pare normal sa primesti un aparat echivalent pe care sa-l folosesti atata timp cat aparatul aflat, cel putin in garantie, nu este functional, si este dat firmei pentru remedierea defectelor. O firma serioasa nu lasa clientii cu "ochii-n soare". Olympus este o firma serioasa?
 
titeldragomir
valentin a scris:

Mie mi se pare normal sa primesti un aparat echivalent pe care sa-l folosesti atata timp cat aparatul aflat, cel putin in garantie, nu este functional, si este dat firmei pentru remedierea defectelor. O firma serioasa nu lasa clientii cu "ochii-n soare". Olympus este o firma serioasa?


Logic asa ar fi...si cind ai o masina care "cade" in garantie...ti se da masina la schimb pina remediaza problema.

Daca ai fi fotograf profesionist si ai avea ceva programat in cele 1-2 saptamini...normal ar fi sa fi ajutat intr-un fel...mai ales ca nu este vina proprietarului ca a cazut in perioada de garantie.
Dar nu stiu daca au camere de "imprumut"...chiar sunt curios...daca o sa primim un raspuns la aceasta intrebare.

Bogdan...ar trebui sa facem un topic : Intrebari pentru reprezentanta"...unde fiecare sa puna o intrebare reprezentantei...si unde sa si primeasca raspuns...daca vor primi...
Olympus ( film+ digital)
 
https://www.flickr.com/photos/titeldragomir/
Bogdan Mitea
Ti se pare tie ca a raspuns cineva-ceva pe aici?
Daca eu incerc sa strig "Fortza-Olympus!" pe cine am in spate?
La intalnirea ce tocmai s-a consumat au venit 13 speriati. As fi vrut sa vad sediul F64 invadat, sa se matuiasca gresia de la pasii multi si hotarati.
Olympus E-M1
 
valentin
Pai acum cativa ani daca erai inscris la ei de pro, in E system, iti promiteau aceasta. Cu E 1 pe care l-am folosit si inca il folosesc din 2003, nu afost cazul. Dar era "E Club", care intre timp s-a disipat. Acolo, ca membru, aveai promise aceste avantaje. La cursul din 2003, aparatul si componentele cumparate erau 178 000 000 lei. Dolarul trecea usor de 20 000 lei. Second la un sistem nou?!!!!!!!
 
Bogdan Mitea
Daca ne vom impune ca o comunitate puternica vom intra in normalitatea la care sperati fiecare dintre voi.
Olympus E-M1
 
valentin
Ca sa devina o comunitate puternica, nu ajunge doar vointa mea, a noastra. Trebuieste si sprijinul. Degeaba visez sa zbor si sa aselenizez - doar ca asa visez. Fara sprijin, oricate calitati as avea, pe langa vointa, este necesara si asistenta agentiei care are resursele si mijloacele necesare indeplinirii acestui, sa-i zicem, presupus vis. Care astfel are sanse de a se realiza. Si poate chiar cu mine.
 
valentin
Unde-i agentia aia?
 
Salt la forumul:

Navigare
Intalniri membri

Meniu utilizator
Statistica utilizatori









·Forum de discutii
·Galerie foto
·Ultimele imagini
·Anunturi

·Trimite o imagine
·Căutare
·Reguli in site
·Contactaţi-ne


Utilizator

Parolă



Încă nu eşti membru?
Înregistrează-te

Ţi-ai uitat parola?
Solicită una nouă

· Vizitatori conectaţi: 1
· Membri conectaţi: 0
· Membri înregistraţi: 641
· Cel mai nou membru: Doru
· 19,192,946 vizite unice



Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.