header image
Autentificare
header image
header image
header image
Vezi discuţia
 Printează discuţia
Myolympus.ro garantie extinsa - probleme
d3xmeister
Azi deschid calculatorul hotarat sa imi inregistrez pentru garantia extinsa la 3 ani. Prima surpriza, vechile date de login nu mai functioneaza, emailul nici nu mai e in baza de date. Mi s-a parut putin ciudat, pentru ca am avut in contul ala inregistrate scule Olympus de vreo 12000 de euro. A doua problema, incercand sa imi inregistrez ceva noi achizitii, constat ca ele nu exista in desfasuratorul din site.

Olympus 25mm f/1.8, PEN E-PL7, E-M1, E-M10, E-P5, E-PL5, E-PM2 pur si simplu nu exista asa ca nu se pot inregistra pentru garantia extinsa. Conform siteului oficial olympus, precum si f64, toate de mai sus ar trebui sa beneficieze de asta. Poate cineva lua legatura cu cei de la reprezentanta, sa aflam care e problema ?
Sony RX10 IV, Sony RX100VA
 
Paul
Vezi ca si eu m-am lovit de duda asta, m-am trezit ca vechiul meu cont era pe olympus europa ori ceva de genul asta si il mai si acum activ, iar pentru garantia de 3 ani trebuia cont nou pe olympus.ro, deci atentie unde te duci sa faci logon.
"The camera is an instrument that teaches people how to see without a camera." - Dorothea Lange
 
www.filmalbnegru.ro
d3xmeister
Am inteles. Am reusit sa inregistrez E-PL7 a recunoscut automat serial number, desi nu exista in lista. 25mm f/1.8 nici o sansa. Nu este in lista si nici serialul nu il recunoaste. 12mm f/2 nu a recunoscut serial number dar l-am gasit in lista. Toate sunt cumparate de la F64.
Sony RX10 IV, Sony RX100VA
 
Salt la forumul:

Navigare
Intalniri membri

Meniu utilizator
Statistica utilizatori









·Forum de discutii
·Galerie foto
·Ultimele imagini
·Anunturi

·Trimite o imagine
·Căutare
·Reguli in site
·Contactaţi-ne


Utilizator

Parolă



Încă nu eşti membru?
Înregistrează-te

Ţi-ai uitat parola?
Solicită una nouă

· Vizitatori conectaţi: 8
· Membri conectaţi: 0
· Membri înregistraţi: 641
· Cel mai nou membru: Doru
· 19,300,561 vizite unice



Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.